У комісарівських ліцеїсток — золото Миколаївського району з масового футболу!
Відмінну гру, згуртованість і справжній командний дух продемонстрували учениці Комісарівського ліцею імені Героя України Артема Собченка, здобувши перше місце в Миколаївському районі у ІІІ етапі обласних змагань масштабного спортивного проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу. Команда дівчат у складі Ангеліни Баурди, Олександри Малєти, Єлизавети Барабаш, Діани Дяченко, Іванни Ковширіної та Єлизавети Герасимик під пильним наставництвом Віктора Гречана показали блискучий результат і посіли найвищу сходинку п’єдесталу!
Газета «Березань» вітає юних футболісток з цим високим досягненням та зичить закріпити успіх у фіналі!
20 чер 2026, 10:00
Що змінилося для українських водіїв від початку літа 2026 року?19 чер 2026, 12:00
МОЗ спростило отримання е-рецептів та медичних висновків19 чер 2026, 10:12
У «Дії» — новий сервіс для ветеранів та їхніх родин18 чер 2026, 17:39
«Вітал-Парк»: десять років історії, розвитку та гостинності17 чер 2026, 10:15
Безпечне літо: результати моніторингу якості води на пляжах Миколаївщини27 травня 2026, 12:31
Простір підтримки й турботи у Коблівській громаді (фото)12 травня 2026, 14:00
Лікар з Березанки, який почав життя спочатку: історія Артема Жушми27 кві 2026, 11:27
Рибаківський ліцей Коблівської громади живе насиченим творчим життям (фото)15 кві 2026, 15:30
Електронному рецепту — сім років: досвід Березанщини04 кві 2026, 12:00
«Вулик» — осередок навчання та соціалізації в Березанському ліцеї (фото)19 бер 2026, 20:17
Коблівському дитячому садочку «Сонечко» — 40 років!06 лют 2026, 12:53
В його віршах — й мовчання променисте: творчий шлях поета Миколи Стахіва




























