Юні футболістки Березанської громади — серед кращих в області!
У Миколаївській області завершився IV етап змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу, де команди двох ліцеїв Березанської громади продемонстрували чудову гру, витримку та справжній спортивний дух.
Команда Краснянського ліцею здобула ІІІ місце серед учениць 5–9 класів, а дівчата з Комісарівського ліцею імені Героя України Артема Собченка вибороли ІІ місце серед учениць 9–11 класів.
Вітаємо юних футболісток та їхніх тренерів із високими результатами! Зичимо яскравих матчів і нових перемог!
10 чер 2026, 12:00
12 червня у Коблівській амбулаторії проводитимуть ультразвукову діагностику09 чер 2026, 15:46
У Березанці відбувся фінал чемпіонату обласної ліги з футболу U-12 (фото)07 чер 2026, 10:00
Спорт, єдність і підтримка: стартувала реєстрація на «Ігри Ветеранів 2026»27 травня 2026, 12:31
Простір підтримки й турботи у Коблівській громаді (фото)12 травня 2026, 14:00
Лікар з Березанки, який почав життя спочатку: історія Артема Жушми27 кві 2026, 11:27
Рибаківський ліцей Коблівської громади живе насиченим творчим життям (фото)15 кві 2026, 15:30
Електронному рецепту — сім років: досвід Березанщини04 кві 2026, 12:00
«Вулик» — осередок навчання та соціалізації в Березанському ліцеї (фото)19 бер 2026, 20:17
Коблівському дитячому садочку «Сонечко» — 40 років!06 лют 2026, 12:53
В його віршах — й мовчання променисте: творчий шлях поета Миколи Стахіва31 гру 2025, 15:56
«Карітас Миколаїв» та Коблівська громада налагодили тісну співпрацю




























