З російського полону повернулися 160 українських захисників
26 червня до України повернулися 160 військових, які перебували в полоні з 2022 року.
Про це повідомляється у телеграм-каналі президента Володимира Зеленського.
Президент зазначив, що серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Коментарі до новини
Додати коментар
Новини
Публікації
26 чер 2026, 15:48
З російського полону повернулися 160 українських захисників26 чер 2026, 14:14
У Миколаєві відбувся фестиваль Івана Купала (фото)26 чер 2026, 09:02
Фінансова допомога для розвитку власної справи або підтримки господарства24 чер 2026, 16:30
Інновації та інклюзія: у Коблевому з нуля будують «Хаб стійкості»25 чер 2026, 13:41
Шалені бджілки: невтомний вулик калинівських волонтерів27 травня 2026, 12:31
Простір підтримки й турботи у Коблівській громаді (фото)12 травня 2026, 14:00
Лікар з Березанки, який почав життя спочатку: історія Артема Жушми27 кві 2026, 11:27
Рибаківський ліцей Коблівської громади живе насиченим творчим життям (фото)15 кві 2026, 15:30
Електронному рецепту — сім років: досвід Березанщини04 кві 2026, 12:00
«Вулик» — осередок навчання та соціалізації в Березанському ліцеї (фото)19 бер 2026, 20:17
Коблівському дитячому садочку «Сонечко» — 40 років!Архів
Календар
Список



























