Новини / Україна / 26 червня 2026, 15:48

З російського полону повернулися 160 українських захисників

26 червня до України повернулися 160 військових, які перебували в полоні з 2022 року.

Про це повідомляється у телеграм-каналі президента Володимира Зеленського.

Президент зазначив, що серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Коментарі до новини
Додати коментар
Додати свій коментар:
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Захист від спаму: *
Новини Публікації

Вгору